Zaterdag 21 januari 2017

G.S.A.V. Vitalis

SSN
ZeuS
Rosa Haverkort
Sportpodologie Henk Jager
Medisch Centrum Zuid
Jumbo Overwinningsplein

Uitslagen Zac Freudenburg Cross 2012

Meisjes junioren D (1400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1339Paola BakkeyeLeeuwardenLionitasJD6.02
2342Milou de VriesHarenATC `75JD6.04
3336Isabeau LeegwaterTolbertGroningen AtletiekJD7.24
Jongens junioren D (1400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1333Amaru WijmanValthermondGroningen AtletiekJD5.30
2331Thijs BorcheldEeldeGroningen AtletiekJD5.33
3335Luc BeuckensEmmeloordNOPJD5.44
4332Milan SpijkerValthermondGroningen AtletiekJD6.00
5341Julian NaamloosOude PekelaAquiloJD6.07
6330Jarno HonebeckeHarenATC `75JD6.09
7338Marijn SlijperGroningenGroningen AtletiekJD6.12
8337Jan OldhoffLeeuwardenLionitasJD6.18
9340Chris WeverBontebokAV HeerenveenJD6.29
Meisjes junioren C (1800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1134Lois OldhoffLeeuwardenLionitasJC8.15
Jongens Junioren C (1800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1132Peter-Jan de JongJoureAV HeerenveenJC6.48
2131Robin HonebeckeHarenATC `75JC7.06
3135Leon van der LaanAquiloJC7.35
4133Rinse AltenaSneekHorrorJC7.55
Meisjes junioren B (4200 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1301Tessa de BoerHeerenveenAV HeerenveenJB20.32
2101Romylie LeegwaterTolbertGroningen AtletiekJB25.21
Meisjes junioren A (4200 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1100An BennemaGroningenVitalisJA21.40
Jongens junioren B (4200 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1300Jordi StamDieverAV HeerenveenJB16.51
2303Bram KielmanGrouAV HeerenveenJB17.03
3329Geart JorritsmaSneekAV HeerenveenJB17.06
4302Rembert KortenhornJoureAV HeerenveenJB18.42
Jongens junioren A (4200 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1102David HofsteeDrachtenImpalaJA16.22
G-Heren senioren (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1281Ronnie PerquinGroningenGroningen AtletiekON3.41
2283Dennis BoersmaGroningenGroningen AtletiekON3.58
3282Mario PerquinGroningenGroningen AtletiekON7.11
G-Dames senioren (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1280Freida ZwiepGroningenGroningen AtletiekON2.26
Korte cross dames senioren (2800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
160Tessa den HeijerValthermondGroningen AtletiekSEN11.33
281Silke JonkmanGroningenGroningen AtletiekSEN11.44
362Anne HobbeltGroningenTritaniumSEN12.08
461Fleur BaljetOosthemHorrorSEN12.12
582Ineke van KoldamGroningenGroningen AtletiekSEN12.59
659Anne-Sophie KokEmmenDe SperwersSEN13.11
758Martine BruinsmaGroningenTritaniumSDC13.39
864Kirsten JansenGroningenVitalisSEN14.07
983Sandra SikkemaDrachtenImpalaSEN14.16
1056Laura BrandsGroningenTandje HogerSDC15.19
1163Kristine BøhmerGroningenVitalisSEN15.22
1286Sarah FreytagGroningenTritaniumSDC16.12
1357Irma MeijeringGroningenTritaniumSDC16.37
1487Iris van de VegtGroningenGyasSDC16.41
1588Laura KnulGroningenVitalisSEN19.33
Korte cross heren senioren (2800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
190Bram KuipGroningenVitalisSEN10.03
271Gerrit WolbersFranekerLionitasSEN10.46
374Koen HuitsGroningenVitalisSEN11.12
476Rutger TimmerGroningenVitalisSDC11.19
589Bart SminkGroningenTritaniumSDC11.56
653Ynse SegaarGroningenTjasSDC12.26
751Barend HaaijerGroningenTandje HogerSDC12.44
868Matthijs OosterhuisGroningenSEN12.55
978Kristaan TimmerLeeuwardenSEN12.58
1080Paul NoordhoekGroningenTjasSDC12.58
1179Ruud TimmerGroningenSEN13.16
1252Martijn KindtGroningenTandje HogerSDC13.17
1370Peter RenkemaGroningenSEN13.58
1491Willem ScholteGroningenGyasSDC14.53
1585Pjotr ter DoestBeetsterzwaagImpalaSEN15.01
1667Brian DoornbosGroningenSEN15.06
1766Harmen RenkemaGroningenSEN15.08
1855Eddy DerksenGroningenTjasSDC16.23
1972Juan Carlos SantibáñezGroningenTritaniumSEN22.47
Korte cross heren masters (2800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
184Joost ter DoestBeetsterzwaagImpalaMA10.56
2250Henk RenkemaDrontenMA15.09
Lange cross dames masters (5600 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1210Petra HasperMeppelDe SprinterMA25.39
2207Hermien KoertsWesterborkHAC `63MA28.30
3206Christien KoningGroningenMA30.19
4212Ina van der LaanOude PekelaAquiloMA38.01
Lange cross dames senioren (5600 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
134Marlou BijlsmaWageningenSEN25.01
238Janine van der PlasHarenSEN27.04
349Marieke van HunnenGroningenTritaniumSDC27.44
435Alja BijlsmaGroningenTjasSDC27.44
514Annel Lameijer Groningen VitalisSEN28.03
69Vera KeidelLeeuwardenLionitasSEN28.03
739Regine PostmaSint NicolaasgaHorrorSEN28.12
815Maayke SterkGroningenVitalisSEN29.10
912Jorijn HornmanGroningenVitalisSEN29.43
1010Corrine van der MeerGroningenTritaniumSEN30.45
1113Christina DraijerGroningenVitalisSEN31.02
1216Lianne BouwmanGroningenVitalisSEN32.49
1340Mayra SmitGroningenSEN33.51
1411Marriël SchelhaasGroningenVitalisSEN34.23
157Rachel BloemendaalGroningenSEN40.22
Lange cross heren masters (8400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1248Alex StienstraEnschedeMA34.14
2214Jacob vd MeulenGroningenGroningen AtletiekMA36.13
3204Peter van RavenswaaijGroningenVeteranen NederlandMA37.18
4244Jaap VlamingLemmerNOPMA37.47
5240Vos RichieGroningenGroningen AtletiekMA38.10
6245Jeroen AuenerRoldeLoopgroep de DrentscMA39.14
7215Frank MarksGroningenMA40.12
8202Eddy ElsingaHeerenveenAV HeerenveenMA40.23
9211Jan SmitOpperdoesHollandiaMA40.27
10208Ties vd LaanAquiloMA40.49
11249Rob MoenandarGroningenMA41.11
12246Kor vd KooiGroningenGroningen AtletiekMA42.05
13201Adrie van DijkPaterswoldeATC `75MA44.20
14241Menco vd BergThesingeMA46.52
15247Ger EttersGroningenGroningen AtletiekMA47.56
16203Tjeerd DoornbosGroningenVeteranen NederlandMA48.15
17239Harmen GellingGroningenMA49.47
18242Harrie KorneliusGroningenGroningen AtletiekMA53.06
Lange cross heren senioren (8400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
11Zac FreudenburgDiemenSEN30.35
221Frank BlikslagerGroningenGroningen AtletiekSEN31.09
342Adriaan FransenAssenAAC `61SEN32.12
437Peter JanssenStiensLionitasSEN32.48
5243Raimond van der BoomAssenAAC `61SEN33.09
62Jan-Jouke VosHeerenveenAV HeerenveenSEN33.27
725Maarten ZeegersGroningenVitalisSEN33.46
848Ben van OeverenGroningenTritaniumSDC34.38
930Henk-Jan DolsmaGroningenVitalisSEN34.49
1041Wouter HordijkAmsterdamPhanosSEN35.04
1123Siem UittenhoutUtrechtPhoenixSEN35.33
1227Rutger GroothuisGroningenVitalisSEN36.22
1332Lars EeftingGroningenVitalisSEN37.44
1429Ivar van HarskampGroningenVitalisSEN37.46
1545Jan BaltinkGroningenSEN38.40
1631Jarno DekkerGroningenVitalisSEN38.41
1720Nico NimeijerApeldoornAV `34SEN39.21
1836Wouter PapenhoveLeeuwardenLionitasSEN39.51
193Frank JanssenGroningenGyasSDC39.58
2044Klaas SchoutenUtrechtPhoenixSEN39.59
215Maarten DrissenVeendamTritaniumSDC40.00
224Jan-Jouke MulderGroningenTjasSDC40.01
2328Laurens van KouwenhoveGroningenVitalisSEN41.01
2447Erik SikkemaGroningenSEN41.05
2546Kevin van RavenswaaijGroningenSEN41.43
2622Johan TiemersmagroningenLoopgroep AstreaSEN47.30
Runnerbaseweb
zondag 22 januari 2012