Zaterdag 21 januari 2017

G.S.A.V. Vitalis

SSN
ZeuS
Rosa Haverkort
Sportpodologie Henk Jager
Medisch Centrum Zuid
Jumbo Overwinningsplein

Uitslagen Zac Freudenburg Cross 2011

Meisjes junioren D (1400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1653Milou de VriesHarenATC `75JD6.00
2654Marit van der SchaafGroningenGroningen AtletiekJD6.18
3650Yasmin de GrootNietapGroningen AtletiekJD7.06
Jongens junioren D (1400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1651Robin HonebeckeHarenATC `75JD5.27
2652Rinse AltenasneekHorrorJD5.56
Meisjes junioren C (1800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1620Tessa de BoerHeerenveenAV HeerenveenJC7.16
2622Bernice MeijerPekelaSV VeendamJC7.42
Jongens Junioren C (1800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1621Piet WiersmaWildervankSV VeendamJC6.53
Jongens junioren B (4200 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1100Jordi StamDieverAV HeerenveenJB15.56
G-Jongens junioren 2 (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1685Bastiaan BakkerGroningenGroningen AtletiekJJ23.40
2684Casper AdmiraalGroningenGroningen AtletiekJJ24.55
3683Robbert ArendsGroningenGroningen AtletiekJJ25.57
G-Jongens pupillen (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1686Mario PerquinGroningenGroningen AtletiekJP7.08
G-Heren senioren (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1692Anne SmeltHoogeveenHAC `63HS3.20
2681Richard van HoltenHoogeveenHAC `63HS4.37
3682Raimond KreeftHoogeveenHAC `63HS4.40
4680Bjorn JacobsZuidhornGroningen AtletiekHS5.21
G-Dames senioren (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1691Ingrid van HoltenHoogeveenHAC `63VS6.57
G-Meisjes junioren 2 (800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1687Roos PostmaGroningenGroningen AtletiekMJ25.01
2688Simone JacobsZuidhornGroningen AtletiekMJ210.49
Korte cross dames senioren (2800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1519Marieke PotijkGroningenVitalisSEN11.47
2517Lotte SpraakmanRotterdamRotterdam AtletiekSEN12.09
3516Martine BruinsmaGroningenTritaniumSDC12.23
4520Marjolein HeuvelmansGroningenVitalisSEN12.48
5545Laura BrandsTandje HogerSDC13.31
6535Linda EveloGroningenTritaniumSDC14.12
7539Kristing BohmerGroningenVitalisSEN14.41
8514Sandra van DiemenGroningenTandje HogerSDC14.48
9537Roos BurueanjeTritaniumSDC15.11
10540Corrine AlbertsGroningenTritaniumSDC15.16
11513Ilse RusscherGroningenTandje HogerSDC15.42
12515Jesca BruinsGroningenTandje HogerSDC18.33
Korte cross heren masters (2800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1570Kor van der KooiGroningenGroningen AtletiekMA10.54
2572Jan van DijkGroningenMA13.08
Korte cross heren senioren (2800 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
11Zac FreudenburgDiemenSEN8.55
2532Rob de VriesGroningenSEN9.45
3542Bram KuipGroningenGyasSDC9.48
4538Ben van OeverenGroningenTritaniumSDC9.56
5534Gerko FloorGroningenLoopsportvereniging SEN10.06
6541Thijs TimmermansDieverSEN10.12
7512Koen HuitsGroningenVitalisSDC10.20
8511Thijs van DiepenGroningenTritaniumSDC10.29
9543Ynse SegaarGroningenTjasSDC10.32
10523Gerrit WolbersFranekerLionitasSEN10.42
11531Sebastiaan BoertienDen HaagSEN10.51
12501Piet PaschaGroningenGyasSDC11.02
13536Arnoldus van der WerffGroningenTritaniumSDC11.06
14508Jelte KrolGroningenTandje HogerSDC11.17
15500Teun HofsteeGroningenGyasSDC11.28
16510Joost MeijerGroningenTritaniumSDC11.41
17527Kristiaan TimmerGroningenVitalisSEN11.55
18521Peter RenkemaGroningenSEN12.36
19544Eddy DerksenGroningenTjasSDC12.39
20528Paul NoordhoekGroningenTjasSDC12.39
21505Thijs CopinigroningenGyasSDC12.44
22546Mark van SchagenEnschedeSEN13.12
23509Tom AkkermanGroningenTandje HogerSDC13.17
24506Fabian de WolfGroningenTandje HogerSDC13.26
25522Harmen RenkemaGroningenSEN13.35
26548Mario LowikGroningenTjasSDC13.47
27547Klaas-Peter van HuisGroningenSEN13.57
28504Casper HulskampGroningenGyasSDC14.21
29529- DoumaGroningenSEN15.18
30530Alex KortikSlochterenSEN15.18
Lange cross dames senioren (5600 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
17Anne HobbeltGroningenVitalisSDC24.42
214Marlou DuimstraGroningenTritaniumSDC25.03
32Marieke van HunenGroningenTritaniumSDC25.10
416Maayke SterkgroningenVitalisSDC25.14
58Ann Schoot UiterkampGroningenVitalisSDC25.16
634Janine van der PlasHarenSEN26.54
717Jorijn HornmanGroningenVitalisSEN27.13
812Wendy MeijerGroningenSEN27.33
915Christina DraijerGroningenVitalisSEN27.52
106Sarah FreytagGroningenTritaniumSDC28.58
1131Eva TeulingGroningenTriathlonSEN29.31
1235Wenjing ZhuangHarenSEN33.20
Lange cross dames masters (5600 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1573Iris BoumanSV FrieslandMA34.07
Lange cross heren masters (8400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
170Teake KerckhoffsAppelschaLoopsportvereniging MA32.35
261Jacob van der MeulengroningenGroningen AtletiekMA33.42
380Jim WiltenburgNoordhornMA35.04
479Maarten HoeksemaGroningenMA35.45
571Willem Huizing BuitenPeizeMA35.51
663Dirk DijkstraGroningenVitalisMA35.57
767Jannes DijkstraDonkersbroekSV FrieslandMA36.04
868Eddy ElsingaHeerenveenAV HeerenveenMA36.16
969Klaas GraansmaGroningenMA36.26
1076Piet TjeerdsmaWinschotenAquiloMA37.12
1178Willem Pier VellingaGroningenGVAVMA38.03
1277Rob LibberxAdorpMA39.32
1375Adri RinnGroningenSV FrieslandMA39.49
1465Mile PajicUlftMA40.13
1564Rene BrandhoffGroningenVitalisMA41.30
1672Menno VosAssenAAC `61MA41.59
1760Jan RuiterDelfzijlMA42.27
1862Wim de HekGroningenLoopgroep AstreaMA42.47
19574Egbert GeertsmaGroningenMA43.11
Lange cross heren senioren (8400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
11Zac FreudenburgDiemenSEN28.29
25Brian KamstraAssenAAC `61SEN29.26
33Jan-Jouke VosHeerenveenAV HeerenveenSEN31.06
430Ard VlooswijkApeldoornAV `34 ApeldoornSEN32.18
524Maarten ZeegersGroningenVitalisSEN32.29
626Nico NimeijerGroningenVitalisSEN32.51
723Dolf DuivenvoordenGroningenVitalisSEN33.12
820Arjan MarchandGroningenSEN33.13
9542Bram KuipGroningenGyasSEN33.18
1027Henk-Jan DolsemaGroningenVitalisSEN33.29
1110Vincent HarderGroningenTritaniumSDC35.17
1222Robert SpaansGroningenTritaniumSEN35.25
1332Maarten DrissenVeendamTritaniumSEN36.20
1421Sebastiaan BoertienDen HaagHaag AtletiekSEN36.22
1519Kees HinkGroningenSEN36.32
1636Jan Anne WieringaGroningenGroningen AtletiekSEN38.10
1733Jerry DuinkerkenAssenAAC `61SEN41.04
1811Bart SminkGroningenTritaniumSDC42.08
1918Piet OmvleeGroningenSEN49.21
Runnerbaseweb
zondag 23 januari 2011