Zaterdag 21 januari 2017

G.S.A.V. Vitalis

SSN
ZeuS
Rosa Haverkort
Sportpodologie Henk Jager
Medisch Centrum Zuid
Jumbo Overwinningsplein

Uitslagen Zac Freudenburg Cross 2010

Korte cross dames senioren (2700 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1124Marieke FalkmannGroningenGroningen AtletiekSEN9.58
2127Marieke PotijkGroningenVitalisSEN10.57
3128Alicia van DoornGroningenVitalisSEN11.20
4129Kirsten JansenGroningenVitalisSEN11.20
5116Carolien OutGroningenGyasSDC12.53
6142Danielle BlomsmaGroningenVitalisSEN12.53
7117Sabrina SchreurGroningenThe KnickerbockersSDC13.09
8114Willemijn van der VeenGroningenGolfbrekerSDC13.55
9115Jansien van Dijk GroningenGolfbrekerSDC15.09
10140Brecht WitteveenSDC15.58
11119Mirre den OudeGroningenTjasSDC16.55
Korte cross heren masters (2700 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1170Jappie DollerWaskemeerLionitasMA9.53
Korte cross heren senioren (2700 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1144Jan StuursmaSappemeerSV VeendamSEN9.02
2102Bram KuipGroningenGyasSDC9.21
3134Gerrit WolbersFranekerSpartacusSEN9.50
4104Koen PauwelsGroningenGyasSDC9.58
5111Arnoldus van der WerfTjasSDC10.06
6136Koen HuitsGroningenVitalisSEN10.18
7173Maarten DrissenSEN10.27
8147Wouter TelGroningenGroningen AtletiekSEN10.28
9113Joost MeijerTritaniumSDC10.40
10103Alexander HoogerheidGroningenGyasSDC10.51
11143Bart van der WalleGroningenTandje HogerSEN10.55
126Vincent HarderGroningenTritaniumSDC10.58
13101Kees van OeverenSDC11.10
14139Kristiaan TimmerGroningenVitalisSEN11.13
15109Gerlof de VriesGroningenTjasSDC11.16
16108Jelte KrolGroningenTandje HogerSDC11.39
17110Wilfred VogdTjasSDC11.39
18148Erik ZwartGroningenTritaniumSDC11.48
19106Fabian de Wolf GroningenTandje HogerSDC12.10
20135Rowan van RooijGroningenTritaniumSEN12.13
21137Harmen RenkemaGroningenVitalisSEN12.35
22145Jos SeggersSappemeerSEN12.42
23130Lars SmidGroningenSEN12.44
24105Tom AkkermanGroningenTandje HogerSDC12.53
25133Jelmer CanrinusLeeuwardenLionitasSEN13.01
26146Rob DorgeloGroningenSEN13.01
27100Bas de JongGroningenSDC14.33
Lange cross dames senioren (5400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
125Marieke FalkmanGroningenGroningen AtletiekSEN21.08
21Marieke van HunenGroningenTritaniumSDC23.29
319Alja BijlsmaGroningenGroningen AtletiekSEN24.03
427Jorijn HornmanGroningenVitalisSDC25.17
517Janine van der PlasHarenSEN25.31
62Sarah FreytagGroningenTritaniumSDC26.51
723Heleen van RooijenGroningenVitalisSEN29.21
Lange cross heren masters (9450 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
168Kor vd KooiGroningenGroningen AtletiekMA36.18
266Arne de GrootNijmegenCiflaMA39.29
332Dries WedzingaDrachtenImpalaMA42.59
461Hilvert HuitingHoogezandMA45.34
562Jan RuiterDelfzijlMA46.16
630R NoordenbosDen HamMA49.13
763Jolle de BoerHellumMA50.00
860Jan van der WalGroningenMA51.56
Lange cross heren neo-senioren (5400 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1202Martijn van der SarGroningenVitalisNEO23.36
Lange cross heren senioren (9450 meter)

str.naamplaatsverenigingcat.tijd
1201Frank BlikslagerGroningenGroningen AtletiekSEN31.50
214Jan-Jouke VosHeerenveenVitalisSEN32.41
326Jan StuursmaSappemeerSV VeendamSEN33.08
433Mark Oude BenninkGroningenVitalisSEN33.23
512Eddy MenkveldGroningenVitalisSEN33.47
613Maarten ZeegersGroningenVitalisSEN34.26
711Thijs RoodGroningenVitalisSEN35.59
83Andrie WesterkampGroningenTritaniumSDC36.42
929Lans EeftingGroningenVitalisSEN37.23
1034Willem Huizing BuitenPeizeSEN39.09
1124Dolf DuinenvoordenGroningenVitalisSEN39.27
129Kees HinkGroningenGroningen AtletiekSEN40.55
1328Nils NijhofEexterveensche KanaalSEN42.38
1431Henk VeenstraSEN42.43
1510Niko NielanderGroningenGVAVSEN44.39
168Bas de WeertGroningenSEN47.23
17174Mario BlomSEN48.55
Runnerbaseweb
zondag 24 januari 2010